Vacature: Vrijwilliger Voedselbos Stichting Heer Ikigai

Locatie: Stompetoren
Beschikbaarheid: Kies één dagdeel: vrijdag, zaterdag, of zondag van 13:00 - 16:00 uur

Ben jij een enthousiaste aanpakker en een echte doener op zoek naar een zinvolle manier om je tijd door te brengen en bij te dragen aan een duurzamere wereld? Stichting Heer Ikigai nodigt gepassioneerde individuen uit om deel te nemen aan ons boeiende voedselbosproject. Hier heb je de kans om met de filosofie van Ikigai te werken en betekenisvol werk te verrichten dat je vervulling geeft.

Over Stichting Heer Ikigai

Stichting Heer Ikigai is een non-profitorganisatie die zich inzet voor duurzaamheid en de bevordering van gezonde voedselpraktijken. Ons voedselbos is een bloeiende gemeenschap waar we op harmonieuze wijze samenwerken met de natuur om voedsel te produceren en te delen.

Jouw verantwoordelijkheden:

Als vrijwilliger bij Stichting Heer Ikigai kun je een waardevolle bijdrage leveren aan ons voedselbos. Jouw taken omvatten onder andere:

 • Verwelkomen van bezoekers en hen informeren over ons voedselbos
 • Bloemen plukken en groenten oogsten
 • Het uitvoeren van werkzaamheden in het voedselbos en de tuin

Jouw rol en Ikigai

Bij Stichting Heer Ikigai geloven we in het vinden van betekenis en voldoening in wat we doen. We moedigen onze vrijwilligers aan om te ontdekken waar ze goed in zijn en waar hun passie ligt. We willen dat je elke dag met enthousiasme uit bed stapt, wetende dat je een verschil maakt.

Wie zoeken we

We zijn op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste vrijwilligers die:

 • Een positieve houding hebben en graag met anderen omgaan
 • Interesse hebben in duurzaamheid en natuurbehoud
 • Bereid zijn om te leren en te groeien
 • Echte aanpakkers en doeners zijn

Wat bieden we:

Als vrijwilliger bij Stichting Heer Ikigai krijg je de kans om:

 • Bij te dragen aan een duurzaam voedselsysteem
 • Te werken in een prachtige natuurlijke omgeving
 • Te leren over voedselbosbeheer en duurzame landbouwpraktijken
 • Deel uit te maken van een hechte gemeenschap die dezelfde waarden deelt

Interesse?
Wil je graag deel uitmaken van ons team en je passie voor natuur en duurzaamheid delen? Stuur dan je motivatiebrief en CV naar heerikigai@gmail.com

Samen kunnen we het verschil maken en onze gemeenschap verrijken met de filosofie van Ikigai. Word vandaag nog vrijwilliger bij Stichting Heer Ikigai en ontdek waar jouw passie en vaardigheden samenkomen!

Winkelwagen
Scroll naar boven